X
تبلیغات
زولا

کارآفرینان پردیس بین الملل دانشگاه خوارزمی

کتاب شروع کسب و کار آنلاین

کتاب Starting An Online Business For Dummies (شروع کسب و کار آنلاین) یکی از کتابهای پرطرفدار دنیا در سه ماهه نخست سال 2015 بوده است. این کتاب که در 456 صفحه به موضوع آغاز یک کسب و کار آنلاین پرداخته است که می تواند راهنمایی برای کارآفرینان ایرانی باشد تا بتوانند کسب و کار خود را به صورت آنلاین راه اندازی نمایند. کتابخانه پایگاه اطلاع رسانی صنعت حاوی تمام مقالات سایت، صدها مقاله عملی و صدها کتاب اورجینال در حوزه مدیریت و کسب و کار می باشد، این کتاب را به صورت رایگان و به عنوان هدیۀ اردیبهشت ماه خود در اختیار تمام کاربران قرار داده است که می توانید آن را به صورت رایگان دانلود کنید.

دانلود رایگان کتاب Starting An Online Business For Dummies

از سایت webyad.com بازدید کنید، جالب است.

منبع: وب‌یاد

بستر یاددهی- یادگیری است. در گذشته تصور از استاد و معلم این بود که او شخصی است که مطالب را می‌داند و شاگردان، دانشجویان و یادگیرندگان افرادی هستند که نمی‌دانند و باید دانش استاد به آنها منتقل شود. بنابراین استاد همیشه «استاد» و یادگیرندگان همیشه «یادگیرنده» بودند. اما در دنیای واقعی این چنین تفکیک مشخصی بین داننده و یادگیرنده هیچ وقت وجود نداشته و ندارد. همه ما دانسته‌ها و مهارتهای زیادی داریم که می‌توانیم به دیگران بیاموزیم و در عین حال، نیازمند یادگیری بسیاری از موضوعات نیز هستیم. بسیار پیش آمده که در گردهمایی‌های دوستانه و یا فامیلی مطالبی را آموخته‌ایم و یا به دیگران یاد داده‌ایم.  

ادامه مطلب

دستاورد‌های سفر 10 بازرگان زن ایرانی به آمریکا

منبع : پایگاه خبری تحلیلی 55 آنلاین


ریال مستوفی عضو اتاق بازرگانی تهران در گفت‌وگو با اقتصادنیوز درباره نتایج و دستاورد‌های سفر هیات 10 نفره از زنان بازرگان ایرانی به کشور آمریکا با بیان اینکه سفر بانوان کارآفرین برنامه‌ای بود که در سال 2015 توسط موسسه World learning سازماندهی شده‌بود، اظهار کرد: بر این اساس از گروهی 10 نفره شامل هفت بانوی کارآفرین و سه بانوی هنرمند توسط این موسسه دعوت به عمل آمد. 

ادامه مطلب

نرم افزار xmind را امتحان کنید

دوستان خوبم ، استفاده از نرم افزار  XMIND را به همه ی شما توصیه می کنم.
این نرم افزار با امکانات خوبی که دارد کمک می کند تا با آرامش و راحتی در فرآیند بارش فکری و تولید ایده های نو ، ابعاد مختلف یک مساله را استخراج کرده و طرحی شکیل و مناسب از ساختاری که در ذهن دارید پیاده سازی کنید. نسخه اصلی نرم افزار امکان اتصال به نرم افزارهای مختلف مانند مایکروسافت آفیس را دارد و می توانید خروجی طراحی شده ر در قالب فایل پاورپوینت ارائه کنید:  www.xmind.net
موفق باشید

گزارش برگزاری دومین کنفرانس IBridge در برلین

منبع : دنیای اقتصاد

کارآفرینان شرکت‌کننده در یک کنفرانس از سه نقطه جهان، ایران را یکی از مکان‌های مطلوب سرمایه‌گذاری در حوزه تکنولوژی معرفی کردند.


کارآفرینانی از آمریکا، اروپا و ایران در دومین کنفرانس «iBridge» شرکت کردند. شرکت‌کنندگان با بررسی فرصت‌های رشد تکنولوژی در ایران، هرم جمعیتی ایران را مشابه آمریکای 30 سال قبل توصیف کرده و اعتقاد داشتند این وضعیت بهترین زمان برای ایجاد یک تحول اقتصادی و تکنولوژیک در ایران است.  

ادامه مطلب
1 2 >>