X
تبلیغات
زولا

کارآفرینان پردیس بین الملل دانشگاه خوارزمی

دستور العمل اجرایی پرداخت تسهیلات بانکی...


منبع : سایت کانون کارآفرینان استان تهران

دستور العمل اجرایی پرداخت تسهیلات بانکی به طرح های اشتغال­زا و بنگاه های کوچک و متوسط معرفی شده توسط کارگروه تخصصی اشتغال استان

ماده 1:  طرح مشمول

الف)طرح سرمایه گذاری در گردش: طرحی است که به منظور اشتغال موجود در بنگاه­ها و حل مشکل نقدینگی نیاز به دریافت تسهیلات دارند و در کار گروه تخصصی اشتغال استان مصوب و مورد تایید بانک عامل می باشد.

ب)طرح نیمه تمام : طرحی است که برای اتمام و بهره برداری نیاز به سرمایه تکمیلی دارد . در زمان تخصیص تسهیلات اشتغال 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در کارگروه تخصی اشتغال استان مصوب و مورد تایید بانک عامل می باشد .

 

ادامه مطلب

مصاحبه با دبیر کانون کارآفرینان استان زنجان

زنجان پتانسیلهای لازم برای تبدیل شدن به قطب آی تی کشور را دارد.

زنجان - ایرنا - دبیر کانون کارآفرینان استان زنجان گفت: این استان پتانسیلهای لازم برای تبدیل شدن به قطب آی تی کشور را دارد و تحقق این مصوبه می تواند نقش موثری در توسعه زنجان داشته باشد.


اصغر نیتی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، به مصوبه هیات دولت مبنی بر تبدیل شدن زنجان به قطب برق و آی تی کشور اشاره کرد و افزود: تحقق این تصمیم می تواند نقش مهمی در توسعه این استان داشته باشد.
 
ادامه مطلب

برگزاری اولین همایش مجمع ملی مدیران ارشد ایران

همایش مجمع ملی مدیران ارشد ایران ( اندیشکده ی مدیران ایرانی ) با حضور کار آفرینان , اندیشمندان و صاحب نظران و مدیران اجرایی کشور با هدف شناسایی چالشها و ارائه راهکار های مربوط به فضای کسب و کار ایران در تاریخ۹۳/۱۲/۷ در محل اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار می گردد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به آدرس : http://icna.pro مراجعه فرمایید.

کار زیبای تیمی( با تشکراز خانم مفاخری)

برای مشاهده فیلم ، کلیک کنید.

بابک بختیاری یک کارآفرین موفق ایرانی

منبع : کلینیک کسب و کار

آقای بابک بختیاری متولد ۱۳۵۷ اهل تهران موسس و صاحب امتیاز فروشگاه های زنجیره ای آیس پک و مدیر عامل شرکت آیس پک ایرانیان که محصول آیس پک اختراع ایشان بوده و هیچ گونه نمونه مشابهی در جهان نداشته است.

این مجموعه کمتر از دو سال توانسته ۱۳۰ فروشگاه در داخل و خارج از ایران (۱۱۸ شعبه در ایران و ۴ شعبه در امارات و ۸ شعبه در دیگر کشور ها که در ذیل آمده است)ایجاد نماید که در مقایسه با سیستم های بزرگ و معروف زنجیره ای دنیا نظیر مک دونالد، استار باکس، کینگ برگر و غیره قابل توجه و بلکه بسیار موفق تر عمل نموده است ؛چرا که آن ها در دو سال اول شروع به کارشان ، تنها یک شعبه داشتند، در حالی که آیس پک توانسته هر ۶ روز یک شعبه در دو سال اول افتتاح نماید

ادامه مطلب
1 2 >>