کارآفرینان پردیس بین الملل دانشگاه خوارزمی

به یاد جلسه اول ...

رنگرز شو، تا که در خم هست رنگ

برق شد فرصت، نمی داند درنگ

گر بنایی هست باید برفراشت

ای بسا امروز کان فردا نداشت

نقد امروز ار ز کف بیرون کنیم

گر که فردایی نباشد، چون کنیم؟ . . .

نظرات (4)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.
با سلام
سپاس از تمامی دوستان،و استاد گرامی که بهترین ها برایم رقم خورد.دوره بسیار خوبی بود بنده که هنوز در بهت هستم که ایا تمام شد واقعا؟ هنوز چشمهایم خیس است. انشالله با دیدار های زود به زود این دلتنگی برطرف شود. تشکر ویژه از شما دوستان که در برگزای این جشن کوچک حمایتم کردید.
(آقای عظیمی بزرگوار انشالله که بتوانیم این ارتباط را مستحکم تر کنیم که بنده هم به چشم یک خاطره به ان نگاه نکنم::)
پنج‌شنبه 25 دی 1393 ساعت 14:28
امتیاز: 0 0
دوره بسیار خوبی بود پراز خاطره های خوب .بدی نداشت. انشااله این دوستیها پایدار باشد .با تشکر فراوان از استاد گرامی که با سعی تلاشهاشون تونستند نظراتمان را نسبت به آموزش عوض کنند. من به شخصه تازه فهمیدم در آموزش هم میشه کارهای جدید خوبی ارائه کرد. واین خود اول راه موفقیتهای بزرگی است که شما باعث شدید. همچنین تشکر از زحمات خانم سهیلی که باعث وبانی جشن آخر ترم شدند. وتشکر از شما خانم احترامی بخاطر گذاشتن عکس به یاد موندنی روز آخر.
(خانم سهیلی یه جوری خداحافظی کردی انگار که قراره از دنیا بریم. بابا کارهای زیادی داریم تازه باید به همدیگه سلام کنیم مخصوصا به استاد خوبمون. پس سلام به همه بچه های هم مقطیعیمون .تازه کارمون تو جدید دیگه ای شروع شده. )
پنج‌شنبه 25 دی 1393 ساعت 11:46
امتیاز: 0 0
با سلام
خانم احترامی عزیز و هنرمند . آرامشی مثال زدنی دارید. سرمایه ای که این روزها به سختی به دست می آید. برای شما آرزوی موفقیت روز افزون دارم.
چهارشنبه 24 دی 1393 ساعت 23:42
امتیاز: 0 0
پاسخ:
برگی دیگر از صفحات زندگی ما ورق خورد.با خاطراتی شیرین و گاه تلخ.هر چه بود گذشت.تنها چیزی که در ذهنمان خواهد ماند مشتی خاطره است.باشد که در نگارش دیگر صفحات زندگیمان تأملی بیشتر داشته باشیم تا ای کاشها به افسوس گذر زمان تبدیل نشوند.چرا که تنها چیزی که از ما می ماند خاطره هاست تا "یاد"نشده ایم و قاب عکسی در سر طاقچه زندگی خاطراتی خوش بسازیم.
با سپاس بیکران از شما استاد گرانقدر.شاد و پیروز باشید.
بدرود.
خاطره های شیرین شما همواره در صفحه ی ذهنم جاوید خواهدماند.

الوداع خاطره ها یادتان زنده و جاوید پر از خاطره باد

دوستانی چون گل ، مهربان چون گلبرگ ، بی ریا چون شبنم

یادتان زنده و جاوید پر از خاطره باد.
چهارشنبه 24 دی 1393 ساعت 22:00
امتیاز: 0 0
پاسخ:
پاینده باشید.